Menu Zamknij

Kadra

Nasza wspaniała kadra:

 

Ludzie z pasją

Nasza Ekipa

Nasz zespół tworzą pasjonaci, z którymi łączy nas nie tylko praca!
Każdy z naszych trenerów prowadzi zajęcia z pasji, dzięki czemu jesteśmy pewni, że treningi w Dragonie stoją na najwyższym poziomie.

Na czele zespołu stoi Tomasz Wiśniewski- trener roku 2022 i 2023 w Gdyni.

Tomasz Wiśniewski

To gość z wodą związany od zawsze i na zawsze. Pierwsze metry przepływał na Karwinach w jednej z Gdyńskich szkół. W wieku 12 lat rozpoczął przygodę z ratownictwem wodnym, która trwa do dzisiaj! Instruktor z zakresu ratownictwa wodnego, dyspozytor alarmowy, ratownik, strażak ochotnik, ale przede wszystkim trener Pływania i Judo! Dzieci chwalą sobie zajęcia z trenerem Wiśnią, a jego grupy na każdym poziomie zaawansowania wypełnione są od pierwszego dnia zapisów! To właśnie z nim rozmawiają Państwo w momencie zapisów do Akademii Pływania Dragon! Oczywiście w razie jakichkolwiek pytań śmiało mogą Państwo do niego dzwonić!

Wiśnia

Natalia Rudak

Natalia jest z nami od początku istnienia Akademii Pływania, a znamy się jeszcze dłużej bo, od czasów studiów na AWFiS! Nattka jest wcieleniem cierpliwości i zrozumienia, świetnie dogaduje się z małymi dziećmi i sprawia, że zajęcia z nią to prawdzie pływacka przygoda! Pod jej czujnym okiem rozpoczynają swoją naukę Dragony z Kosakowa! To właśnie Natalia odpowiedzialna jest za kontakt z Państwem w trakcie trwania semestru! Zgłaszanie nieobecności, odrabianie zajęć, chęć przeniesienia do innej grupy- właśnie z tymi sprawami prosimy zgłaszać się do Natalii! Warto jednak pamiętać o tym że, telefon Natalii nie odbiera połączeń i SMS-ów po godzinie 20:00 😛

Natt

Karolina Gumowska

Jedną z wielu pasji Karoliny jest ratownictwo wodne i właśnie w tej sferze początkowo współpracowaliśmy, zapewniają bezpieczeństwo nad wodami zatoki Gdańskiej. Współpraca przeniosła się znad morza na basen i trwa w najlepsze! Karolina poprowadziła pierwsze zajęcia w historii Akademii Pływania Dragon i jest najdłużej pracującym z nami trenerem. W trakcie roku szkolnego prowadzi zajęcia nauki pływania na basenie na Karwinach. Jej łagodne usposobienie i zawsze uśmiechnięta buzia sprawiają, że świetnie prowadzi dzieci na początku pływackiej przygody, a zawodnicza przeszłość w Szczecińskich klubach pływackich pozwala Karolinie na prowadzenie zajęć doskonalenia pływania oraz treningów pływackich na najwyższym poziomie.

Guma

Zuzanna Piotrowska

Nasz „nowy nabytek” – z wielką przyjemnością informujemy o rozpoczęciu współpracy z Zuzią! Podobnie jak z resztą naszej ekipy, z Zuzką znamy się znacznie dłużej, niż istnieje Akademia Pływania Dragon. Zuzia studiuje pedagogikę, dzięki czemu potrafi dotrzeć do każdego młodego człowieka. Jest uśmiechnięta, miła i potrafi dopasować przekazywane treści do każdego dziecka! Jest naszą specjalistką od maluszków!

Zuza

Grzegorz Śnitko

Gość od zadań specjalnych! Nauczy pływać wszystkich od malutkich dzieci po najbardziej opornych dorosłych! Z Grzesiem znamy się z Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku a teraz mamy przyjemność współpracować. Śnitko jest bardzo wymagającym trenerem, dzięki czemu w jego grupach postępy są bardzo szybko widoczne a na zajęciach panuje dyscyplina.

Włóczykij

Bartosz Kamiński

Bartek jest członkiem naszego zespołu już ponad rok i musimy przyznać, że jest to bardzo intensywnie spędzony czas! Obozy, półkolonie treningi w tygodniu i w weekendy, Kamyk jest z nami wszędzie! Bartek prowadzi zajęcia na każdym etapie szkoleniowym i świetnie radzi sobie zarówno z maluszkami, które zaczynają dopiero przygodę z pływaniem jak i z zawodnikami szlifującymi swoją technikę pływacką!

Kamyk

Rafał Tymiński

Człowiek z Ratownictwem Wodnym związany od zawsze!
Wieloletni koordynator kąpielisko morskich w Sopocie i w Gdyni.
Instruktor Ratownictwa Wodnego, sternik motorowodny, nurek, operator K38, strażak ochotnik i można by wymieniać w nieskończoność. Jedno jest pewne przy nim zawsze jest bezpiecznie!

Dżeju

Rafał Tymiński - Trener Akademii Pływania Dragon


Nasza Kadra:
Na czele kadry Akademii Pływania Dragon stoi Tomasz Wiśniewski- Trener roku 2021 i 2022 według plebiscytu sportowego Dziennika Bałtyckiego.
W skład siedmioosobowej kadry Trenerskiej wchodzą:
Natalia Rudak, Karolina Gumowska, Zuzanna Piotrowska, Grzegorz Śnitko, Bartosz Kamiński, Rafał Tymiński i Tomasz Wiśniewski.
Zajęcia w naszej szkole pływania, prowadzone są z pasją.
Jesteśmy pewni, że spodobają się zarówno początkującym jak i zaawansowanym pływakom.
|Chcesz aby Twoje dziecko nauczyło się pływać w przyjaznej atmosferze?
Sprawdź nas i zapisz swoje dziecko na bezpłatną lekcię prubną. Zapisy trwają!
#AkademiaDragon #PływanieDragon

Logo Akademia Pływania Dragon- Kadra